YouTube’a Nasıl Girilir?

0

Son zamanlarda gündemi meşgul eden sosyal medya yasaklarına, Twitter’dan sonra Youtube’da eklendi. Twitter’in açılması için mahkeme kararını beklerken, Youtube’nin kapanmasıyla sarsıldık.  Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi olan Youtube’a da bölge bölge erişim yasağı getirildi. Henüz tüm ülkede kapanmasa da, çok kısa süre içinde Youtube a da giriş yapamayacaksınız.

An itibariyle ‘Bu siteye erişim mahkeme kararı ile durdurulmuştur” yazısını gördüğümüz Youtube kapanması , en az Twitter kadar, kullanıcıları üzmüş durumda.

Tabi ki Youtube’a da, Twitter gibi bir çok giriş yöntemi bulunuyor. Fakat Twitter da  da son anda engellenen DNS değiştirerek girme gibi, Youtube da da bununla karşılaşacağız gibi duruyor. Hal böyle olunca da Youtube’a giriş yöntemleri arasında en kalıcı olanını sunmak kalıyor geriye.

YouTube’a Nasıl Girilir?

YOUTUBE GİRİŞ İÇİN ZENMATE’i BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ.

YouTube’da yasaklı sitelerin arasında girdi. Ama çok küçük bir eklenti kurarak YouTuba’a giriş sağlayabilirsiniz. Google Chrome eklentisi olan ZenMate, Youtube giriş yöntemi oluyor.

Tamamen ücretsiz olan ZenMate eklentisi ile Yasaklı Sitelere Giriş yapabilirsiniz. Sizler için, Youtube’a nasıl girilir?yada Youtube’a giriş yöntemleri, Youtube giriş yöntemleri videolu anlatım  gibi bilgilendirme yazılarımızla karşınızda olacağız.  Yasaklisiteleregiris.gen.tr olarak özgür internet’in keyfini doyasıya sürmeniz için çalışmalarımız devam edecektir.

Youtube için sunulan mahkeme kararı ise bu şekilde;

YOUTUBE GİRİŞ İÇİN ZENMATE’i BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ.

Paylaş :

Yazar Hakkında

Leave A Reply