Youtube Tüm Giriş Yöntemleri

0

Youtube kapanalı  iki gün olsa da yankıları hala devam ediyor. Uzun bir süre de Youtube kapatılmasının etkisi altından çıkamayacağız gibi görünüyor. Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, Çin, Suriye, Türkmenistan, Tacikistan, Sudan, Pakistan, Malezya ve Endonezya’da yasaklı. İran’da ise 2012 yılına kadar dönem dönem yasaklı idi fakat şuan İran’da Youtube kullanılabiliyor.

Türkiye’de ki Youtube yasağına büyük tepkiler gelse de geri adım atılmadığı için erişim hala söz konusu değil. Youtube’a girebilmenin elbetteki bir çok yolu yordamı var. Youtube’a giriş yapmanın en bilindik ve herkes tarafından en çok kullanılan yöntemi şüphesiz ki DNS Değiştirme’dir. Oldukça basit olan bu işlemle sadece Youtube’a değil, bazı yasaklı sitelere de girebilmeniz mümkündür. Dns Değiştirme nasıl olur? Daha önceden paylaştığımız Bu Yazılarımızdan daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Tabi ki Dns değiştirmenin haricinde bir çok daha yolu var. Bazı tunnel siteleri aracılığıyla da Youtube yada Twitter’a erişim sağlamanız mümkündür. Bu siteler arasında en çok ilgi görenler;

dtunnel, vtunnel ve ktunnel‘dir. Bu sitelere girdiğinizde aşağıdaki link yazma kısmına erişmek istediğiniz sitenin adresini yazıp girebilirsiniz.

 

Youtube için 2014 güncel dns bilgileri aşağıdaki gibidir.

Paylaş :

Yazar Hakkında

Leave A Reply