Youtube Giriş Yöntemleri Tor Browser

0

Yasaklı siteler konusu ülkemizdeki internet kullanıcılarının son zamanlarda beklide en çok ilgilendiği siteler Twitter ve Youtube idi. Twitter tekrar erişime açıldı ancak Youtube un durumu hala belirsiz. Sanal alemde yasaklı siteler olarak tabir ettiğimiz ülkemizden erişi engelli sitelere erişim sağlayabilmek için bir çok yöntem mevcut bunlardan bazıları DNS değiştirme çeşitli Proxy siteleri ve VPN programları. Bu yöntemlerin dışında kullanabileceğiniz bir yöntemde tüm yasaklı sitelere giriş sağlayabileceğiniz gibi internet bağlantınızı da daha güvenli hale getirebilme gibi özellikleri de barından Tor Browser.

Tor Browser Mozilla Firefox tarayıcısının daha özel ve geliştirilmiş bir versiyonunu kullanan bir internet tarayıcısı. Özel şifreleme ve algoritma sistemi ile dünya üzerindeki bir çok sanal sunucusunu kullanarak sizlere internet güvenliği ve özgürlüğünü bir arada sunuyor. Erişmek istediğiniz web sayfasını yazdığınızda çeşitli algoritma ve kurallar dahilinde bir çok sunucudan aktarılan verilen bulunabilirliğinizi, konumuzu ve IP nizi gizleyerek güvenli bir şekilde internette dolaşmanızı sağlıyor. Bunun yanında dünyadaki bir çok sunucusu sayesinde herhangi bir web sayfası engeli kısıtlaması ile karşılaşmadan dilediğiniz internet sitesini dilediğiniz şekilde özgürce ziyaret edebilirsiniz.

Tor Browser basit ara yüzünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Daha önceden Mozilla Firefox kullananlar için zaten aşina oldukları bir ara yüz olan Tor Browser ara yüzünü hem işlevsel hem de kolay bir şekilde kullanamaya başlamak için ilk yapmanız gereken aşağıdaki linkten programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirmek ve ardından kurulumunu yapmak. Bundan sonra internetinizi dilediğinizce kullanabilirsiniz.

TorBrowser İndirmek İçin Tıklayın

Paylaş :

Yazar Hakkında

Leave A Reply