yasaklı sitelere giriş programları

Yasaklı Sitelere Giriş Programları

Daha önce anlattığımız bir çok yöntemin dışında eğer teknik bilgimiz yeterli değilse ya da uğraşmak istemiyorsak; yasaklı sitelere girmek için çeşitli programlar kullanabiliriz. Esasında bu programlar da bizim daha önce anlattığımız işlemleri yapıyor ancak bizim için süreç daha pratik olabilir. Önceki yazılarımızda anlattığımız metotlara bu da alternatif bir metot denebilir. Şimdilik bir iki programı eksisiyle artısıyla sizlere tanıtmak istiyoruz.

1- HotSpot Shield:

Türkiye en çok bilinen yasaklı sitelere giriş programı. İnanılmaz bir reklam ve PR çalışması yapıyorlar. Dolayısıyla bildiğimiz kadarıyla en çok kullanılan program da bu. Programın ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki sürümü var. Ücretsiz sürümü her girdiğiniz site üzerinde oluşturmuş olduğu reklam canınızı sıkabilir. Programın kurulumu ve kullanımı oldukça basit.

HotSpot Shield İndir!

Program Künyesi
Üretici Firma: Anchor Free
Dosya Boyutu: 6 MB
Türkçe Dil Desteği: Yok
İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP/Win2000

 

2- UltraSurf:

Bu program biraz daha farklı bir mantıkla, proxy mantığıyla çalışıyor. Girmek istediğiniz kendi tarayıcısı üzerinden girmeniz gerekiyor. HotSpot Shield’a göre biraz daha hızlı çalışması avantaj olabilir; alıştığımız tarayıcıları kullanamıyor olmamız da ciddi dezavantaj. Bu programın da paralı sürümü bir kaç avantajı beraberinde getiriyor.
Program Künyesi
Üretici Firma: UltraReach
Dosya Boyutu: 1,13 MB
Türkçe Dil Desteği: Yok
İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP

İlerleyen haftalarda bu programları daha detaylı tanıtacağımız gibi diğer yasaklı sitelere giriş programlarını da bilgilerinize sunacağız.

Gelen Arama Terimleri:

İlginizi Çekebilir:

“Yasaklı Sitelere Giriş Programları” üzerine 10 düşünce

  1. yasaklı sitelere giriş yapamabilmek için siteler vardı eskiden..
    ama şimdi bulamadım..
    bu peogramları indirmeme izin vbermiyor
    blackberry tabletim

  2. ayşe hanım ben hotsport indirdim fakat ön yükleme programı istiyor bu ön yükleme programı nedir nerden yükleyebilirim

  3. benm hostport kullanıyordum ama baglanmaz oldu.sarı renkte dönüp duruyor.ne yapmam gerekıor lutfen yardım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>