yasakli-giris-2012

Yasaklı Sitelere Giriş 2012

Betsson, xHamster, Youporn, Livejasmin hatta bazen Youtube, Blogspot ve daha sayamayacağımız yüzlerce siteye Türkiye’den erişim sağlayamıyoruz. Değiştirdiğimiz DNS adresleri deaktif hale geliyor, kullandığımız hosts dosyaları eskiyor, programlar da çoğu zaman çalışmıyor; yani yasaklı sitelere giriş için güncel yolları her daim takip etmemiz gerekiyor. Sizin için Yasaklı Sitelere Giriş Yöntemleri 2012 başlıklı yazımızda bu yöntemleri derledik. Umarız fayda sağlarsınız, internette özgürce dolaşabilirsiniz.

Program ile Yasaklanmış Sitelere Girme:

Türkiye’de ve Dünya’da şu anda en popüler programlar arasında yer alan HotSpot Shield; 2012 yasaklı sitelere giriş konusunda en başarılı uygulama. CNET editörlerinin dahi bu sayfada görülebileceği gibi tam not alan uygulamayı bilgisayarınıza indirmenizle birlikte keyifle kullanabiliyorsunuz. VPN programları arasında çok saygın bir yere sahip olan uygulama ile ilgili tanıtımımızı yasaklı sitelere giriş programları 2012 başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

Diğer Yöntemler ile Yasaklı Sitelere Giriş:

Engellenmiş sitelere girmenin diğer popüler yöntemleri ise bildiğiniz üzere DNS değiştirme ve Hosts dosyası kullanma yöntemi.  Bu yöntemler ile ilgili ana sayfamıza dönerek detaylı bilgileri alabilirsiniz. vTunnel gibi proxy sitelerini kullanmak da iyi bir yöntem. Ancak her an açılan pop-up reklamları ve girdiğiniz sitelerdeki çalışmayan fonksiyonlar canınızı sıkabilir.

Yasaklı sitelere giriş 2012 yöntemlerimiz böyle. Bizi izlemeye devam edin!

Gelen Arama Terimleri:

İlginizi Çekebilir:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>