ultrasurf programı

UltraSurf Programı Nedir? Nasıl Kullanılır?

VPN dediğimiz vekil sunucular üzerinden internette dolaşmanızı sağlayan UltraSurf programının kurulum dosyası sadece 1,3 MB. İnterneti vekil sunucular üzerinden gezdiğinizde yasaklanmış sitelere giriş imkanı da bulmuş oluyorsunuz aslında.  Sadece yasak sitelere girmiş olmuyor; ayrıca daha güvenli ve daha iz bırakmadan bir sörf imkanı yakalamış oluyorsunuz. UltraSurf programı daha önce yasaklı sitelere giriş programları adlı yazımızda yüzeysel olarak bahsettiğimiz bir program.

Özetle bu programla interneti anonim bir kişi olarak gezmiş oluyorsunuz. Kimse sizi kısıtlayamıyor ya da takip edemiyor. Bilgisayarınızı, bağlantı bilgilerinizi vb kişisel bilgilerinizi gizlemenizi sağlayan program ile daha özgür bir internete sahip olabilirsiniz. Program aynı zamanda ip adresinizi, bulunduğunuz yeri gizliyor.  İndirdiğiniz dosyaları da özel bir şifreleme yazılımı ile şifreliyor ve tarayıcı geçmişinizi temizliyor. Sonuç olarak siz her yönden tamamen bağımsız bir internet deneyimi yaşamış oluyorsunuz.

Önemli bir uyarı yapmak istiyoruz; bu programı sorunsuz kullanmak istiyorsanız, antivirüsünüzü deaktif etmeniz gerekiyor. Yoksa sürekli olarak uyarı verir ve kesinti yaşanabilir.

Buyrun size UltraSurf Programından bir ekran görüntüsü;

ultrasurf programi UltraSurf Programı Nedir? Nasıl Kullanılır?

Programın güncel ve resmi sürümünü indirmek istiyorsanız resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gelen Arama Terimleri:

İlginizi Çekebilir:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>