iPhone’dan Yasaklı Sitelere Giriş

Apple kendi işletim sistemi olan iOS işletim sistemi kullanan cihaz iPhone’dan da yasak sitelere giriş yapmak mümkün oluyor. Bunun için bir kaç küçük işlemi sırasıyla yapmanız yeterli olacaktır. Sizler için resimli anlatım yaptık ki işlemleri kolaylıkla uygulayabilesiniz.

Öncelikle iPhone’dan yasak sitelere giriş yapabilmeniz için Wi-Fi kullanmanız gerekiyor. 3G bağlantılar ile ilgili henüz efektif bir yol keşfedilmedi. Wi-Fi ‘da klasik bilgisayarlarda yaptığımız gibi DNS değiştirme yöntemini kullanarak giriş yapmak mümkün oluyor.

iPhone’dan Yasaklı Sitelere Giriş Yapmak için;

1- Öncelikle telefonunuzun menüsünden AYARLAR ‘a geliyorsunuz.

2- Ardından o anda bir modeme bağlı değilseniz bağlanıyorsunuz. Bağlanmış olduğunuz modem adının yanındaki MAVİ OK işaretine tıklıyorsunuz.

iphone yasakli giris 1 iPhonedan Yasaklı Sitelere Giriş

2- Sonraki adımda altta gördüğünüz resimdeki gibi ayarları yapıyorsunuz. Biz Google DNS ayarlarını (8.8.8.8 / 8.8.4.4) kullandık; ama isterseniz farklı DNS ayarları da kullanabilirsiniz.

 

iphone yasakli giris 21 iPhonedan Yasaklı Sitelere Giriş

 

Evet artık iPhone’unuzdan da yasak sitelere giriş yapabilirsiniz!

Gelen Arama Terimleri:

İlginizi Çekebilir:

“iPhone’dan Yasaklı Sitelere Giriş” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>