android-yasak-giris

Android işletim sistemli telefonlarla yasak sitelere giriş işlemi yapmak isteyenler için resimli bir anlatım daha hazırladık. Şimdi dikkatlice yazıyı okuyup, görselleri takip ederseniz; Androd ile yasak sitelere nasıl giriş yapabileceğinizi görebilirsiniz.

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki Android’de de yasak sitelere giriş işleminde DNS değiştirme işlemi yapmak gerekiyor. Burada da tıpkı bilgisayarımızda olduğu gibi manuel ya da programlı olarak yapılabiliyor. Biz size manuel olanı öneriyoruz çünkü ne kadar az uygulama çalıştırırsanız o kadar performans alırsınız Android telefonunuzdan.

Program kullanmak isteyen okurlarımız için de yazının sonunda ilgili uygulamaya link vereceğiz. Şimdi uygulamasız yasaklı sitelere giriş işlemini anlatıyoruz. Aslında anlattığımız işlem Android DNS Değiştirme işlemi.

Sırasıyla;

Ana Menü
Ayarlar
Kablosuz Ağ Ayarları
Wi-Fi Ayarları

Bu menünün içerisinde “Ek Seçenekler” diye bir madde bulacaksınız; bu madde de DNS 1 ve DNS 2 alanına daha önce de önerdiğimiz gibi Google DNS ayarları olan 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 girebilirsiniz.

Bu işlemlerin ardından internet bağlantınızı kapatıp; tekrar açarsanız, sorunsuzca istediğiniz siteye girebileceksiniz.

Gelen Arama Terimleri:

İlginizi Çekebilir:

Hotspot Shield Reklam Kaldırma
HotSpot Shiel'in Özellikleri
Surf Anonymous Free İndir

Paylaş:

4 Yorum “Android ile Yasak Sitelere Giriş”

Yorum Yap!
  1. Pingback: Yasak Sitelere Giriş Yöntemleri

  2. Olmuyor bu ben denedim hala yasak giremiyorum

  3. olmuyor bendede napmam lazim

  4. Android rahatça dns değiştirmek için bi program yazmıştım.. Markete yeni koydum bakın bakalım işinizi görücek mi..:) Rahat olun abzürt reklamlar falan yok..

    ayrıca sanılanın aksine 3g’de dns degistirmek mumkun ancak root izni sart. Yakında 3g icin olan programıda markete eklicem..

Bir Cevap Yazın

Facebook

Twitter

Google Plus

Dünya'nın 1 Numaralı Yasaklı Sitelere Giriş Programı HotSpot Shield Ücretsiz Hemen İndir