android-yasak-giris

Android ile Yasak Sitelere Giriş

Android işletim sistemli telefonlarla yasak sitelere giriş işlemi yapmak isteyenler için resimli bir anlatım daha hazırladık. Şimdi dikkatlice yazıyı okuyup, görselleri takip ederseniz; Androd ile yasak sitelere nasıl giriş yapabileceğinizi görebilirsiniz.

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki Android’de de yasak sitelere giriş işleminde DNS değiştirme işlemi yapmak gerekiyor. Burada da tıpkı bilgisayarımızda olduğu gibi manuel ya da programlı olarak yapılabiliyor. Biz size manuel olanı öneriyoruz çünkü ne kadar az uygulama çalıştırırsanız o kadar performans alırsınız Android telefonunuzdan.

Program kullanmak isteyen okurlarımız için de yazının sonunda ilgili uygulamaya link vereceğiz. Şimdi uygulamasız yasaklı sitelere giriş işlemini anlatıyoruz. Aslında anlattığımız işlem Android DNS Değiştirme işlemi.

Sırasıyla;

Ana Menü
Ayarlar
Kablosuz Ağ Ayarları
Wi-Fi Ayarları

Bu menünün içerisinde “Ek Seçenekler” diye bir madde bulacaksınız; bu madde de DNS 1 ve DNS 2 alanına daha önce de önerdiğimiz gibi Google DNS ayarları olan 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 girebilirsiniz.

Bu işlemlerin ardından internet bağlantınızı kapatıp; tekrar açarsanız, sorunsuzca istediğiniz siteye girebileceksiniz.

Gelen Arama Terimleri:

İlginizi Çekebilir:

“Android ile Yasak Sitelere Giriş” üzerine 4 düşünce

  1. Geri bildirim: Yasak Sitelere Giriş Yöntemleri
  2. Android rahatça dns değiştirmek için bi program yazmıştım.. Markete yeni koydum bakın bakalım işinizi görücek mi..:) Rahat olun abzürt reklamlar falan yok..

    ayrıca sanılanın aksine 3g’de dns degistirmek mumkun ancak root izni sart. Yakında 3g icin olan programıda markete eklicem..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>